Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.
 • Автовоз , Евакуатор з порт Одеса

  Виконуємо регулярні рейси автовозом на 4 авто, та евакуаторами на 2 авто з портів Одеси. Доставляємо по маршруту Одеса-Львів, Одеса –Стрий, Одеса-Мукачево, Одеса - Івано -Франківськ та інші районні центри західної України.

 • Автовоз , Евакуатор з порт Бремерхафен (Німеччина)-Україна

  Купили авто в США чи Канаді і вам потрібно доставити його з порта Бременхафена, Гдині, Клайпеди в Україну? Оформити всі транспортні документи для розмитнення? Розмитнити авто? Чи отримати консультацію по оформленні супровідних документів? Ви уже знайшли хто вам допоможе та все організує, ми оформимо,розмитнемо і доставимо ваше авто до дому.

 • Евакуація – послуги евакуатора

  Якщо у вас виникли проблеми з автомобілем у Львові, Стрию чи будь де в Україні чи Європі під час відпочинку чи роботі, і ви не можете самостійно вирішити проблему, вам потрібно скористатися послугами евакуатора. У таких випадках вам потрібно скористуватися своїм телефоном і подзвонити до нас , iTrans – послуги евакуатора та автовоза , зробить доставку вас та вашого авто з будь-якої точки України та Європи до сервісу, СТО, шиномонтажу чи будь-якого зручного вам місця.

 • Евакуатор в Стрий

  Стрий- це невелике місто у Львівській області, котре знаходиться на перетині шляхів зі Львова до Закарпаття, Угорщини, Словакії, Хорватії та інших країн півдня Європи. Стрий- наше рідне місто, в якому ми живемо та працюємо , і наш життєвий ритм заставляє нас завжди рухатися, подорожувати та використовувати «залізних коней» .Інколи з нашими транспортними засобами виникають неприємності, як ДТП, чи з’їзд в кювет , чи просто банально пробита шина , а своїми силами не вдається впоратися з проблемою. В такому разі потрібно скористатися Евакуатором в м.Стрий , просто зателефонувавши до нас і повідомити про ваші проблеми з авто, наші спеціалісти вирішать будь-які проблеми з вашим авто.